پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

پایش و بازدید میدانی، عامل مهم در توسعه ارتباطات استان

پایش و بازدید میدانی، عامل مهم در توسعه ارتباطات استان
با حضور بدری، نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان نیر، وضعیت پوشش ارتباطی روستاهای بخش مرکزی شهرستان نیر از نزدیک بررسی شد.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، که با حضور بدری، نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان نیر همراه بود، از وضعیت ارتباطی روستاهای بخش مرکزی شهرستان نیر بازدید به عمل آورد.

     سرداری در جمع مردم روستای رضاقلی قشلاقی با تاکید بر اولویت توسعه ارتباطی در روستاهای استان گفت: پایش و بازدید میدانی، عامل مهم در توسعه ارتباطات استان و رفع سریع مشکلات ارتباطی مردم است. بهبود زیرساخت‌های ارتباطی در روستاهای استان، از برنامه‌های اصلی این اداره کل است که امید است، اتصال روستاهای بالای 20 خانوار باقی مانده به شبکه ملی اطلاعات هر چه زودتر تکمیل و مردم روستاها از این نعمت برخوردار شوند.

    وی  با حضور در جمع اهالی روستاهای رضاقلی قشلاقی، اینانلو، اوجغاز، دیم سقرلو، چای سقرلو، تجرق، گلستان و پیرنق، ضمن بررسی وضعیت پوشش ارتباطی از نزدیک، خواستار تقویت آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت در این مناطق شد.

۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۰۶
تعداد بازدید : ۲۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید