پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

اختصاص باجه ویژه کسب‌وکارهای خانگی در پست استان اردبیل

اختصاص باجه ویژه کسب‌وکارهای خانگی در پست استان اردبیل
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از اختصاص باجه ویژه کسب‌وکارهای خانگی در اداره کل پست استان اردبیل خبر داد.

       به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از اختصاص باجه ویژه کسب‌وکارهای خانگی در اداره کل پست استان خبر داد و گفت: در راستای افزایش سهم خرده‌فروشی الکترونیکی و تقویت اقتصاد دیجیتال در استان، باجه مخصوصی برای کسب‌وکارهای خانگی در نظر گرفته‌شده است.

      وی افزود: در این خدمت برای سهولت و حمایت از کسب‌وکارهای خانگی، مرسولات توسط ماموران پستی از مقر فرستنده جمع‌آوری می‌شوند. در حال حاضر ٩ فقره خدمات نوین پستی از قبیل، کرایه در مقصد، کارت‌پستال، پست مستقیم، پست ترکیبی، تمبر الکترونیکی شخصی، سرویس تجارت الکترونیکی، بازتوزیع کارت سوخت، بازتوزیع باجه معطله و سرویس‌های الکترونیکی در اداره کل پست استان اردبیل به متقاضیان و مشتریان ارائه می‌شود.

    سرداری گفت: تعداد کسب‌وکارهای دارای مجوز و مشمول صدور شناسه یکتای خدمات الکترونیک پست، ٢٠ فقره می‌باشد که امید است با توجه به اهداف و برنامه‌های توسعه اقتصاد دیجیتال، شاهد افزایش قابل ملاحظه‌ای تا پایان سال جاری باشیم.

۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۲۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید