پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

راه‌اندازی سایت ارتباطی جدید در روستای سمکلوی علیا شهرستان بیله‌سوار

راه‌اندازی سایت ارتباطی جدید در روستای سمکلوی علیا شهرستان بیله‌سوار
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از ایجاد و راه‌اندازی سایت ارتباطی جدید در روستای سمکلوی علیا شهرستان بیله‌سوار خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جلسه شورای هماهنگی مدیران فاوای استان از ایجاد و راه‌اندازی سایت ارتباطی جدید در روستای سمکلوی علیا شهرستان بیله‌سوار خبر داد و گفت:  به منظور گسترش پوشش تلفن همراه در روستاها و برخورداری مردم از خدمات ارتباطی پایدار، سایت جدید در دهستان انجیرلو توسط اپراتور همراه اول راه‌اندازی شد.

    وی افزود: با تکمیل و راه اندازی این پروژه ارتباطی جدید، 24 خانوار روستایی شهرستان بیله‌سوار با جمعیتی بالغ بر 87 نفر، از پوشش کامل تلفن همراه برخوردار شدند.لازم به ذکر است، هزینه سایت روستای سمکلوی علیا از دهستان انجیرلو، از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین شده است.

   سرداری خاطرنشان کرد: توسعه ارتباطات روستایی و گسترش عدالت ارتباطی در استان از اولویت‌های اصلی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل است که با همکاری سایر مدیران این حوزه شتاب بیشتری می‌گیرد.

۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۳۰
تعداد بازدید : ۳۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید