پرش به محتوای اصلی

اخبار

عضویت در کمیته نظارت و بازرسی کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل

عضویت در کمیته نظارت و بازرسی کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل
اولین جلسه کمیته نظارت و بازرسی کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل با حضور سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل برگزار گردید.

     به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل؛ شهریار سرداری، سرپرست اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، در اولین جلسه کمیته نظارت و بازرسی کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل که با حضور احمد کنعانپور، مدیرکل بازرسی و پاسخگوئی به شکایات استانداری اردبیل، سرهنگ طاهر رحیمی، رئیس بازرسی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل و تعدادی از مدیران استانی در سالن شهید رجائی استانداری اردبیل برگزار شد، شرکت کردند.  

    کنعانپور هدف از تشکیل این کمیته را رصد فعالیت‌های دیگر کمیته‌های برگزاری کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل دانست و افزود: تلاش خواهیم کرد که با تشکیل گروه‌های ارزیاب ضمن پایش دوره‌ای از اقدامات انجام شده توسط کمیته‌های این کنگره در جهت فعالیت‌های مؤثر این کمیته‌ها نیز مساعدت‌های لازم انجام پذیرد.

     در ادامه این جلسه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل به عنوان یکی از اعضای کمیته نظارت، ارزیابی و بازرسی انتخاب شد./ن

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۷:۱۳
تعداد بازدید : ۳۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید