پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

احداث 21 سایت ارتباطی جدید در شهرستان انگوت

احداث 21 سایت ارتباطی جدید در شهرستان انگوت
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از احداث 21 سایت ارتباطی جدید و ارتقای دو سایت ارتباطی در شهرستان انگوت خبر داد.

      به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در دیدار با فرماندار شهرستان انگوت، از احداث 21 سایت ارتباطی جدید در شهرستان انگوت خبر داد و گفت: ارتقای دو سایت ارتباطی دیگر؛ در دستورکار این اداره کل قرار دارد.

     وی با تاکید بر لزوم عدالت ارتباطی افزود: تا پایان امسال، طبق برنامه ابلاغی وزارت ارتباطات، همه روستاهای بالای 20 خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات متصل خواهند شد. توسعه عدالت ارتباطی، کاهش شکاف دیجیتالی  و دسترسی به خدمات دولت الکترونیک از اهداف اصلی این برنامه است.

     زیادی، فرماندار شهرستان انگوت با بیان اینکه سد عمارت از نظر حجم بزرگ‌ترین سد استان اردبیل است؛ اظهار کرد: با توجه به اهمیت سد عمارت در استان، تقویت پوشش آنتن‌دهی و اینترنت سد عمارت و روستاهای حاشیه دره‌رود از نکات حائز اهمیت و ضروری این شهرستان است.

    در پایان، وضعیت آنتن‌دهی و پوشش اینترنت در روستاهای شهرستان انگوت، مشکلات توسعه تلفن خانگی، وضعیت باتری سایت‌های ارتباطی و ... با حضور فرماندار و شهردار شهرستان انگوت بررسی شد.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳
تعداد بازدید : ۵۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید