پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

بررسی راهکارهای اجرایی افزایش سهم اقتصاد دیجیتال استان با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

بررسی راهکارهای اجرایی افزایش سهم اقتصاد دیجیتال استان با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از بررسی راهکارهای اجرایی افزایش سهم اقتصاد دیجیتال استان با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای خبر داد.

       به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری سرپرست ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جلسه با  رئیس هیئت‌مدیره و اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اردبیل به بررسی راهکارهای اجرایی افزایش سهم اقتصاد دیجیتال استان پرداخت و گفت: امیدواریم با توجه به ظرفیت سازمان نصر استان، با ایجاد و راه‌اندازی پارک فاوای استان اردبیل قدم مثبتی در رشد اقتصاد دیجیتال استان برداشته شود.

     وی افزود: برای رسیدن به اهداف توسعه اقتصاد دیجیتال باید با شناسایی پتانسیل‌ها و استعدادهای بالقوه خود؛ رشد اقتصاد دیجیتال حوزه‌های مختلف را مد نظر قرار داد. با توجه به ظرفیت بخش خصوصی و در صورت امکان با تأمین فضای مناسب در مجتمع ICT استان، می‌توان نسبت به ایجاد و راه‌اندازی دیتاسنتر استانی اقدام نمود.

     سرداری به حمایت از توسعه فعالیت‌های واحدهای صنفی و شرکت های حوزه فاوا اشاره کرد و گفت: به کلیه شرکت‌های دارای مجوز نظام صنفی رایانه‌ای و واجد شرایط، تسهیلات کم‌بهره بند الف تبصره 18 اعطا می‌شود و امیدواریم با همکاری سازمان نصر استان، سهم اقتصاد دیجیتال در استان افزایش یابد.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۴۵
تعداد بازدید : ۲۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید