پرش به محتوای اصلی

اخبار

با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان نیر؛

وضعیت پوشش ارتباطی روستاهای بخش کورائیم شهرستان نیر بررسی شد

وضعیت پوشش ارتباطی روستاهای بخش کورائیم شهرستان نیر بررسی شد
با حضور بدری، نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان نیر، وضعیت پوشش ارتباطی روستاهای بخش کورائیم شهرستان نیر از نزدیک بررسی شد.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از وضعیت ارتباطی روستاهای بخش کورائیم شهرستان نیر که با حضور بدری، نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان نیر همراه بود، بازدید به عمل آورد.

    سرداری در جمع مردم روستای جین قشلاقی با تاکید بر اهمیت اقتصاد دیجیتال در روستاها گقت: توجه به مناطق روستایی و تلاش برای کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا از برنامه‌های این اداره کل است که برای تحقق آن به جد پیگیر هستیم. توجه به وضعیت سهم اقتصاد دیجیتال روستایی در رشد اقتصاد استان ضروری است و به کمک بسترهای ارتباطی ایجاد شده می‌توان در زمینه‌های مختلف کشاورزی، گردشگری و ...، کسب‌وکارهای روستایی را توسعه داد.

   وی  با حضور در جمع اهالی روستاهای جین‌قشلاقی، بوسجین، قورتولموش، سایین، خانه شیر، قیه قشلاقی، کهریز و مهماندوست سفلی، ضمن بررسی وضعیت پوشش ارتباطی از نزدیک، برای پیگیری و رفع مشکلات ارتباطی مردم قول مساعد داد.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۰۷
تعداد بازدید : ۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید