پرش به محتوای اصلی

اخبار

در جلسه شورای اداری شهرستان سرعین مطرح شد:

رفع نقاط کور پوشش اینترنت در مناطق گردشگری شهرستان سرعین

رفع نقاط کور پوشش اینترنت در مناطق گردشگری شهرستان سرعین
وضعیت ارتباطی شهرستان سرعین با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار شهرستان سرعین بررسی شد.

       به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جلسه شورای اداری شهرستان سرعین که با حضور علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان سرعین، فرماندار، بخشداران، دهیاران و شوراها برگزار گردید، پیرامون وضعیت ارتباطی روستاهای شهرستان سرعین به بحث و گفتگو پرداختند.

     نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: اقتصاد روستا و تولید ثروت در آن، امری حائز اهمیت است که مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌تواند تأثیر شایانی در این امر داشته باشد. پوشش کامل اینترنت پرسرعت  و دسترسی به پوشش آنتن‌دهی تلفن همراه به واسطه حضور گردشگران و مسافران در مناطق شهری و 27 روستای این شهرستان امری ضروری است.

     سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بیان نمود: شهرستان سرعین از پوشش اینترنت مناسبی برخوردار است و همچنان توسعه اینترنت پرسرعت و ارتباطات با کیفیت در مناطق روستایی پیگیری می‌شود. امیدواریم با پایش‌های میدانی درحال انجام، نقاط کور پوشش اینترنت در این شهرستان، شناسایی و رفع گردد و همه نقاط این شهرستان از پوشش اینترنت پرسرعت و پایدار بهره‌مند شوند. /ن

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۱۴
تعداد بازدید : ۴۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید