پرش به محتوای اصلی

اخبار

در جلسه شورای اداری شهرستان سرعین مطرح شد:

لزوم ارتباط پایدار و اینترنت پرسرعت در شهرستان سرعین

لزوم ارتباط پایدار و اینترنت پرسرعت در شهرستان سرعین
در جلسه شورای اداری شهرستان سرعین، وضعیت ارتباطی روستاهای این شهرستان با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار، بخشداران، دهیاران و شوراها بررسی شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، در جلسه شورای اداری شهرستان سرعین که با حضور صدیف بدری نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان سرعین، فرماندار، بخشداران، دهیاران و شوراها برگزار گردید، وضعیت ارتباطی روستاهای شهرستان سرعین بررسی شد.

   شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، گفت: با توجه به پتانسیل بالای شهرستان سرعین در جذب گردشگر و اشتغال آفرینی در استان، توجه ویژه‌ای به پوشش اینترنت مناطق گردشگری شده است.  این اداره کل، همه تلاش خود را در راستای فراهم نمودن بستر ارتباطی پایدار و اینترنت پرسرعت در این مناطق، بیش‌ازپیش انجام خواهدداد.

   بدری با اشاره بر لزوم ارتقای سایت‌های ارتباطی شهرستان سرعین گفت: با توجه به کاهش شیوع ویروس کرونا و افزایش مسافران در ماه‌های آتی سال، ارتقای سریع سایت‌های ارتباطی و وجود ارتباطات پایدار و پرسرعت در این مناطق قابل اهمیت است.

در ادامه جلسه، ضمن مطرح شدن مشکلات و درخواست‌های مردمی، وضعیت ارتباطی روستاهای اوجور، سئین، آتشگاه، ارجستان، ورگه سران و ...  بررسی شد. /ن

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۴۷
تعداد بازدید : ۵۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید