پرش به محتوای اصلی

اخبار

در دومین جلسه کمیته فاوای کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل مطرح شد:

افتتاح پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به نام یکی از شهداء

افتتاح پروژه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به نام یکی از شهداء
دومین جلسه کمیته فاوای کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل با حضور دبیر اجرایی کنگره جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های کنگره برگزار گردید.
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، دومین جلسه کمیته فاوای کنگره بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل با حضور علیرضا حسن زاده، دبیر اجرایی کنگره؛ شهریار سرداری سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، حیدری، معاون فاوای سپاه حضرت عباس (ع)، مدیران فاوای استان و دیگر اعضای کمیته در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

    سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و دبیر کمیته فاوای کنگره، ضمن عرض ادای احترام و درود به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی با بیان اینکه عزت و امنیت همه ما وابسته به خون مطهر شهدای عزیز انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس می‌باشد گفت: نقش شهدای فاوا در هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست. شهدا و ایثارگران مخابراتی با به کارگیری تجهیزات ارتباطی تأثیر زیادی در موفقیت عملیات‌های دفاع مقدس داشتند.

    وی در ادامه سخنان خود افزود: در جهت پاسداشت مقام شامخ شهدا تمامی پروژه‌های ارتباطی این اداره کل و ادارات تابعه از جمله رفع محرومیت ارتباطی روستاهای بالای 20خانوار استان با نام یکی از شهدای فاوای استان افتتاح خواهد شد.

   حسن زاده، دبیر اجرایی کنگره نیز به تبیین اهمیت برگزاری کنگره ملی شهدا در کشور پرداخت و گفت: برگزاری این کنگره را یک حرکت عظیم فرهنگی توصیف کردند که می‌کوشد در جهت ترویج فرهنگ شهادت و دفاع و یادآوری سبک زندگی شهدا و الگوسازی برای نسل جدید گام‌های موثری را بردارد.

   وی در این جلسه با اشاره به تحویل ساختمان دبیرخانه کنگره و لزوم فراهم کردن بسترهای ارتباطی موردنیاز از قبیل اینترنت پرسرعت و خط تلفن جهت شروع به کار کمیته‌های 20 گانه افزود: با هماهنگی و مساعدت دکتر عاملی، استاندار اردبیل و رئیس کنگره؛ مقرر شد بخشی از هزینه‌های برگزاری این رویداد ملی از طریق استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان تامین شود./ن

۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ۱۱:۵۳
تعداد بازدید : ۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید