پرش به محتوای اصلی

اخبار

در جلسه شورای اداری شهرستان نمین مطرح شد:

تکمیل پوشش آنتن‌دهی ۱۹۲ روستای بالای ۲۰ خانوار استان تا پایان سال جاری

تکمیل پوشش آنتن‌دهی ۱۹۲ روستای بالای ۲۰ خانوار استان تا پایان سال جاری
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از تکمیل پوشش آنتن‌دهی ۱۹۲ روستای بالای ۲۰ خانوار استان خبر داد و گفت: طی برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده؛ تلاش می‌کنیم تا پایان سال جاری تمامی این روستاها از پوشش آنتن‌دهی مناسب برخوردار شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، در جلسه شورای اداری شهرستان نمین که با حضور صدیف بدری نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: تاکنون ۸۱۹ روستای بالای ۲۰ خانوار استان دارای پوشش آنتن دهی شده‌اند.

وی افزود: با همت همکاران ساعی اداره کل برنامه‌ریزی‌شده است که تا پایان سال ۱۴۰۱، تعداد ۱۹۲ روستای باقی‌مانده بالای ۲۰ خانوار نیز از نعمت پوشش آنتندهی مناسب بهره‌مند شوند.

 بدری نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین نیز در این جلسه اظهار امیدواری کرد که با توجه به مشکل آنتندهی در اکثر روستاهای شهرستان نمین، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل به صورت ویژه در جهت رسیدگی و رفع این مشکل تلاش کند.

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۹۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید