پرش به محتوای اصلی

اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

بررسی راهکارهای عملیاتی جهت تحقق اهداف اقتصاد دیجیتال در استان

بررسی راهکارهای عملیاتی جهت تحقق اهداف اقتصاد دیجیتال در استان
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از بررسی راهکارهای عملیاتی جهت تحقق شعار سال و اهداف اقتصاد دیجیتال با حضور مدیر صندوق و پژوهش فناوری استان خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، شهریار سرداری سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از بررسی راهکارهای عملیاتی جهت تحقق اهداف اقتصاد دیجیتال در استان اردبیل با حضور رنجبر، مدیر صندوق پژوهش و فناوری استان خبر داد و گفت: اقتصاد دیجیتال با حمایت از تولیدات شرکت‌های دانش‌بنیان تحقق می‌یابد.

    وی افزود: با تقویت و عملیاتی کردن صنایع دانش‌بنیان، زیرساخت اقتصاد دیجیتال استان بر پایه محکمی استوار می‌شود. در این راستا؛ تسهیلات و حمایت لازم از شرکت‌های نوپا، غیرنوپا و فعالان حوزه فاوا از محل اعتبارات بند الف تبصره 18 قانون بودجه درنظر گرفته شده است.

    سرداری با اشاره به سیاست‌های ابلاغی معاونت امور دولت، مجلس و استان‌ها، برنامه‌های اداره کل را در سه محور اصلی شبکه ملی اطلاعات، دولت هوشمند و اقتصاد دیجیتال تشریح کرد. همچنین از مساعدت و رایزنی برای همکاری بین مراکز نوآوری با اپراتورهای ارتباطی سخن گفت.

    رنجبر نیز از اهداف تشکیل صندوق پژوهش و فناوری استان و حمایت صندوق از کسب‌وکارهای حوزه فاوا سخن گفت و برنامه‌های پیش رو ازجمله مشارکت در افتتاح اولین کارخانه نوآوری اردبیل و ... را تشریح کرد.

۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید