پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

تحقق بانکداری دیجیتال با سه برابر شدن کاربران همراه بانک پست‌بانک استان اردبیل

تحقق بانکداری دیجیتال با سه برابر شدن کاربران همراه بانک پست‌بانک استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از سه برابر شدن تعداد مشتریان همراه بانک پست‌بانک استان اردبیل در سال جاری و رشد 193 درصدی نسبت به سال 99 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، از سه برابرشدن تعداد مشتریان همراه بانک پست‌بانک استان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال، تعداد مشتریان همراه بانک پست‌بانک استان با رشد 193 درصدی از 12 هزار و 550 مشتری،  به 36 هزار و 882 مشتری افزایش یافته است.

وی افزود: یکی از ابزارهای ضروری برای تحقق و گسترش تجارت الکترونیک، استفاده از بانکداری نوین است. هرچه شناخت مشتریان از خدمات بانکداری الکترونیک و دیجیتال بیشتر شود، تعداد استفاده‌کنندگان از خدمات بانکداری الکترونیک و دیجیتال روزبه‌روز بیشتر شده و در نتیجه منجر به تقویت اقتصاد دیجیتال خواهد شد.

رزمی گفت: همراه بانک، راحت‌ترین راه برای دسترسی و بهره‌مندی از خدمات بانکداری نوین است. اینترنت و فناوری اطلاعات، از ابزارهایی است که به بانک‌ها کمک می‌کند تا هزینه‌ها را کاهش دهند. از طرف دیگر نیز، باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه مشتریان و کاهش ترافیک نیز می‌گردد. با فرهنگ‌سازی و معرفی همراه بانک پست‌بانک، کامل‌ترین خدمات مالی و بانکی همواره در دسترس مشتریان خواهد بود.

۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۳۰
تعداد بازدید : ۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید