پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

افزایش 186 درصدی تعداد مشتریان اینترنت بانک پست‌بانک استان اردبیل

افزایش 186 درصدی تعداد مشتریان اینترنت بانک پست‌بانک استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از افزایش 186 درصدی تعداد مشتریان اینترنت بانک پست‌بانک استان اردبیل در سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه شورای هماهنگی مدیران فاوای استان، از افزایش 186 درصدی تعداد مشتریان اینترنت بانک پست‌بانک استان اردبیل خبر داد و گفت: از ابتدای امسال، تعداد مشتریان اینترنت بانک پست‌بانک استان با افزایش 186.76 درصدی از 14 هزار و 90 مشتری،  به 40 هزار و 405 مشتری رسیده است. 

وی افزود: امروزه اینترنت در تسهیل فعالیت‌های اقتصادی کشور، نقشی اساسی دارد. در بخش بانکداری، اینترنت و فناوری اطلاعات، یکی از ابزارهایی است که به بانک‌ها کمک می‌کند تا هزینه‌ها را کاهش دهند. از طرف دیگر نیز، باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه مشتریان و کاهش ترافیک نیز می‌گردد.

رزمی با اشاره به اهمیت اینترنت بانک تصریح کرد: اینترنت بانک در راستای مشتری مداری و افزایش ارائه خدمات‌دهی راه‌اندازی شده است. انتقال وجه، گزارش‌گیری، مدیریت چک، مدیریت تسهیلات، مدیریت کارت‌ها، سرویس‌های پرداختی و ... از امکانات اینترنت بانک پست‌بانک است.

۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۵۰
تعداد بازدید : ۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید