پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

سه دوره مهارت‌آموزی برای 86 نیروی وظیفه در استان اردبیل برگزار شد

سه دوره مهارت‌آموزی برای 86 نیروی وظیفه در استان اردبیل برگزار شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برگزاری سه دوره مهارت‌آموزی سربازان با محوریت فیبر نوری، شبکه‌های کامپیوتری و شبکه‌های موبایل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از برگزاری سه دوره جدید مهارت‌آموزی سربازان خبر داد و گفت: این دوره‌ها با موضوعات فیبر نوری، شبکه‌های کامپیوتری و شبکه‌های موبایل برگزار شد.

وی افزود: این دوره‌ها در مجموع برای 86 نفر از سربازان پادگان تیپ ۴۰ پیاده ارتش سراب برگزار شد. محتوای دوره‌ها منطبق با سرفصل‌های دانشگاه و بر اساس نیاز روز بازار کار و توسعه اشتغال تعریف شده و نظارت بر برگزاری دوره‌ها و آزمون‌های مهارت‌آموزی سربازان وظیفه در حوزه ICT توسط این اداره کل انجام می‌پذیرد.

رزمی با تاکید بر اهمیت طرح مهارت‌آموزی سربازان گفت: بخش بزرگی از دستاوردهای توسعه اقتصادی کشور مدیون آموزش‌های مهارتی بوده است. رشد اقتصاد، به نیروی انسانی ماهر وابسته است. این نیروی انسانی برای دستیابی به اشتغال نیاز به مهارت‌آموزی دارد. جوانان، سرمایه‌های این کشور هستند و خدمت سربازی، فرصتی مناسب برای استفاده حداکثری آن‌ها برای مهارت‌آموزی و اشتغال آن‌ها پس از دوران خدمت است.

۴ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۲
تعداد بازدید : ۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید