پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

همکاری 171 فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان اردبیل

همکاری 171 فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از همکاری 171 فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، از همکاری 171 فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان اردبیل خبر داد و گفت: درحال حاضر، 171 فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان، قرارداد فعال دارند تا در قالب این قراردادها از طریق شبکه پستی، نسبت به ارسال مرسوله‌های مشتریان اقدام نمایند.

وی افزود: از 171 فروشگاه، 97 فروشگاه در شهرستان اردبیل و 74 مورد در سایر شهرستان‌ها در زمینه‌های مختلفی از جمله موادغذایی، محصولات فرهنگی، کتاب و نوشت‌افزار، محصولات بهداشتی، محصولات الکتریکی و دیجیتال، اسباب بازی و لوازم کودک، محصولات تزئینی، صنایع دستی و هنری فعالیت می‌کنند.

رزمی با اشاره به اهمیت فعالیت و رونق فروشگاه‌های اینترنتی و کسب‌وکارهای آنلاین در سطح کشور به خصوص در شرایط شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: فروشگاه‌های اینترنتی با همکاری اداره کل پست استان، در دوران شیوع ویروس کرونا همیار مردم بودند و علاوه بر کاهش هزینه‌های اضافی در رفت‌وآمد و صرفه‌جویی در زمان، سهم عمده‌ای در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا داشتند.

رزمی در پایان گفت: فروشگاه‌های اینترنتی با همکاری اداره کل پست استان، می‌توانند محصولات خود را فارغ از محدودیت جغرافیایی ارسال نموده و با استفاده از تسهیلات حمایتی این اداره کل، کسب‌وکار خود را گسترش دهند.

۲۱ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۴۱
تعداد بازدید : ۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید