پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

274 فروشگاه اینترنتی فعال استان اردبیل دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند

274 فروشگاه اینترنتی فعال استان اردبیل دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از فعالیت 274 فروشگاه اینترنتی و کسب‌وکار آنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیکی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، از فعالیت 274 فروشگاه اینترنتی و کسب‌وکار آنلاین دارای نماد اعتماد الکترونیکی در استان اردبیل خبر داد و گفت: مطابق با شیوه نامه اعطای تسهیلات بند «الف» تبصره 18 ماده واحده قانون بودجه سال 1400، از کسب‌وکارهایی که در بستر آنلاین فعالیت می‌کنند حمایت می‌شود و تسهیلات کم بهره برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

وی افزود: حمایت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در قالب ارائه تسهیلات کم بهره به شرکت‌ها است و در این راستا از توسعه پلتفرم‌های ارائه خدمات بر بستر فناوری اطلاعات و همچنین توسعه بسترهای آنلاین ارائه محصولات و خدمات در واحدهای صنفی و کسب‌وکارهای متداول و سنتی حمایت می‌شود.

رزمی اهمیت کسب‌وکارهای آنلاین را برای توسعه جامعه امروزی و افزایش سطح رفاه مردم غیرقابل‌انکار دانست و گفت: در حال حاضر 274 کسب‌وکار آنلاین فعال دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند و امیدواریم با حمایت همه‌جانبه و  با استفاده از مشوق‌های حمایتی، کسب‌وکارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی در سطح استان افزایش یابد.

۱۵ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۸۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید