پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

حمایت از توسعه کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان با 359 میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره

حمایت از توسعه کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان با 359 میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به حمایت از توسعه کسب‌وکارهای نوپای فاوای استان، از پرداخت 359 میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به شرکت‌های این حوزه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جلسه با اعضا و رئیس هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اردبیل، به حمایت از توسعه فعالیت‌های واحدهای صنفی و شرکت های حوزه فاوا اشاره کرد و گفت: به کلیه شرکت های دارای مجوز نظام صنفی رایانه‌ای و واجد شرایط، تسهیلات کم‌بهره تا سقف 50 میلیارد تومان اعطا می‌شود.

وی افزود: تسهیلات بند «الف» تبصره 18 قانون بودجه 1400  با نرخ بهره 10 درصد و با شرط ایجاد اشتغال با دوره تنفس 12 ماهه و بازپرداخت ۳۶ ماهه اعطا می‌گردد و شرکت‌های عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اردبیل می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تسهیلات به وب‌سایت tavanafarin.ito.gov.ir مراجعه نمایند.

رزمی گفت: تا کنون سهم استان اردبیل از این تسهیلات، 359 میلیارد ریال لحاظ شده است و در صورت وجود طرح‌های ملی، پلتفرم برگزیده و متقاضی سرمایه در گردش، اعتبار استانی افزایش خواهد یافت.

بهروز رزمی در پایان گفت: تربیت افراد متخصص در حوزه فاوا، امری ضروری و نیاز جدی کشور است. اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در کنار نظام صنفی رایانه‌ای از نیروهای کارآمد، حمایت می‌کند و در این راستا، برای شرکت‌ها و مجموعه‌های آموزشی که طرح‌های آموزشی آن‌ها به تایید کمیته آموزش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشوری رسیده‌ است، به شرط ایجاد اشتغال برای مهارت آموزان، تسهیلات کم بهره و بلاعوض در نظر گرفته شده است.

۱۳ دی ۱۴۰۰ ۰۸:۲۷
تعداد بازدید : ۱۰۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید