پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

صدور 20 مجوز جدید دفتر پیشخوان دولت برای توسعه اشتغال بانوان استان اردبیل

صدور 20 مجوز جدید دفتر پیشخوان دولت برای توسعه اشتغال بانوان استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از صدور 20 مجوز دفتر پیشخوان دولت طی سال جاری و ایجاد اشتغال برای بانوان استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از صدور 20 مجوز دفتر پیشخوان دولت طی سال جاری و ایجاد اشتغال برای بانوان استان خبر داد و گفت: با افزایش تعداد دفاتر پیشخوان در سطح استان، علاوه بر افزایش خدمت‌رسانی به مردم، اشتغال بانوان در فضای کاری مناسب فراهم شده است.

وی افزود: از ابتدای امسال، 20 مجوز جدید دفتر پیشخوان صادرشده است که امیدواریم با افزایش تعداد دفاتر و با برون‌سپاری خدمات دستگاه‌های اجرایی به دفاتر پیشخوان، علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، اشتغال جوانان و بانوان را در استان شاهد باشیم.

رزمی گفت: با توجه به اینکه بیش از 80 درصد نیروی کار دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان را بانوان تشکیل می‌دهند، توسعه دفاتر پیشخوان دولت منجر به افزایش نرخ اشتغال بانوان خواهد شد. از این رو در راستای حمایت از توسعه کسب و کارهای حوزه فاوا و دفاتر پیشخوان دولت و ایجاد اشتغال، تسهیلات کم بهره تا سقف 100 میلیون تومان به شرط ایجاد اشتغال به دفاتر مذکور ارائه می‌شود.

۱۱ دی ۱۴۰۰ ۰۷:۴۶
تعداد بازدید : ۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید