پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

پوشش 95 درصدی تلفن همراه در روستاهای شهرستان خلخال

پوشش 95 درصدی تلفن همراه در روستاهای شهرستان خلخال
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از احداث سایت ارتباطی جدید در شهرستان خلخال خبر داد و گفت: با احداث این سایت، پوشش تلفن همراه در روستاهای شهرستان خلخال به 95 درصد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از احداث سایت ارتباطی جدید در شهرستان خلخال خبر داد و گفت: با راه‌اندازی سایت ارتباطی جدید در روستای طهارم‌دشت بخش شاهرود شهرستان خلخال؛ درصد برخورداری خانوار روستایی از پوشش تلفن همراه در این شهرستان، با رشد 8/6 درصدی نسبت به پارسال به 95 درصد افزایش یافت.

وی افزود: این سایت ارتباطی توسط اپراتور همراه اول در روستای طهارم‌دشت از دهستان شال بخش شاهرود و در راستای افزایش کیفیت مکالمه تلفن همراه و بهبود ارائه خدمات از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات احداث گردید.

رزمی گفت: با بهره‌برداری از این سایت ارتباطی؛ 38 خانوار از شهرستان خلخال که جمعیتی بالغ بر 93 نفر است،  از پوشش کامل تلفن همراه برخوردار شدند.

بهروز رزمی گفت: در سال 1399، 87 روستا و 11830 خانوار روستایی در شهرستان خلخال از پوشش 2G برخوردار بودند که امسال، روستاهای بهره‌مند از پوشش کامل تلفن همراه به 98 روستا و 12076 خانوار افزایش یافت و به زودی شاهد اتصال 100 درصدی جمعیت روستایی شهرستان خلخال به پوشش تلفن همراه خواهیم بود.

۸ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۱۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید