پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

حمایت از دفاتر ICT روستایی با اعطای تسهیلات کم بهره و صدور هشت مجوز جدید

حمایت از دفاتر ICT روستایی با اعطای تسهیلات کم بهره و صدور هشت مجوز جدید
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از اعطای تسهیلات کم بهره جهت حمایت از دفاتر ICT روستایی و صدور هشت مجوز جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از اعطای تسهیلات کم بهره جهت حمایت از دفاتر ICT روستایی خبر داد وگفت: از ابتدای امسال، 8 مجوز جدید دفتر ICT روستایی صادرشده است.

وی افزود: ایجاد یا توسعه دفاتر ICT روستایی درکنار اشتغال‌زایی افراد، باعث افزایش رفاه و ارائه خدمات به مردم روستاها می‌گردد و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز برای توسعه و ایجاد دفاتر ICT روستایی و تحقق عدالت اجتماعی، تسهیلات کم‌بهره اعطا می‌کند.

رزمی در تشریح تسهیلات اعطایی گفت: این تسهیلات شامل مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان برای ایجاد و ۶۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره برای توسعه دفاتر ICT روستایی با دوره تنفس 12 ماهه و بازپرداخت ۳۶ ماهه از محل تفاهم‌نامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صندوق کارآفرینی امید است که متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تسهیلات به وب سایت tavanafarin.ito.gov.ir مراجعه نمایند.

۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۷:۴۱
تعداد بازدید : ۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید