پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

141 دفتر پیشخوان استان در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات، رتبه یک را کسب کردند

141 دفتر پیشخوان استان در ارزیابی سازمان تنظیم مقررات، رتبه یک را کسب کردند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از کسب رتبه یک توسط 141 دفتر پیشخوان استان اردبیل در تازه‌ترین ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از افزایش کیفیت خدمات‌رسانی دفاتر پیشخوان استان در تازه‌ترین ارزیابی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد و گفت: 141 دفتر پیشخوان دولت موفق به کسب رتبه یک در ارزیابی شش ماهه اول سال 1400 شدند.

وی افزود: در این ارزیابی، 59 دفتر پیشخوان دولت موفق به کسب رتبه دو شدند. دو دفتر پیشخوان دولت نیز در رتبه سه قرار گرفتند که با توجه به ارزیابی شش ماهه دوم سال 1399، کیفیت و خدمات‌رسانی به مردم استان بهبود یافته است.

وی خاطر نشان کرد: فضای دفتر، مکان استقرار، تعداد پرسنل، میزان رضایتمندی مردم از خدمات براساس نتایج نظرسنجی، سابقه فعالیت دارنده پروانه و .... از شاخص‌های ارزیابی دفاتر بوده و دریافت وجوه مازاد بر هزینه خدمات ابلاغی از سوی رگولاتوری، جعل یا مخدوش کردن پرونده و مدارک تأمین کنندگان خدمات، تغییر مکان و نشانی دفتر بدون موافقت اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مناطق، عدم وجود امکانات لازم برای ارائه خدمات به جانبازان، معلولان، سالمندان و ... از شاخص‌های دارای امتیاز منفی به شمار می‌رود.

رزمی گفت: ارتقای کیفیت ارائه خدمات در دفاتر پیشخوان از موارد قابل اهمیت است که با پیگیری همکاران و بازدیدهای مداوم، همچون گذشته برای افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به مردم استان تلاش می‌کنیم.

۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید