پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

دسترسی 28 خانوار روستایی تومارکندی شهرستان بیله‌سوار به فناوری نسل چهارم

دسترسی 28 خانوار روستایی تومارکندی شهرستان بیله‌سوار به فناوری نسل چهارم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه‌اندازی سایت جدید ارتباطی در روستای تومارکندی شهرستان بیله‌سوار و دسترسی 28 خانوار روستایی این شهرستان به اینترنت پرسرعت نسل چهارم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ادارهکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جلسه مشترک با مدیر شرکت داده‌گستر عصر نوین (های‌وب) در اردبیل، از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای تومارکندی شهرستان بیله سوار خبر داد و گفت: در راستای توسعه ارتباطات روستایی و خدمت‌رسانی به مردم شریف استان، سایت جدید با فناوری نسل چهارم در روستای تومارکندی از دهستان قشلاق جنوبی بخش قشلاق‌دشت شهرستان بیله سوار راه اندازی شد.

 وی افزود: با راه‌اندازی این سایت ارتباطی، 28 خانوار و جمعیتی بالغ بر 83 نفر به شبکه اینترنت پرسرعت نسل چهارم متصل شدند که هزینه راه اندازی این سایت، از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین شده است.

 رزمی گفت: تجهیز روستاها و مناطق دوردست به اینترنت پرسرعت، علاوه بر ایجاد دسترسی به خدمات ضروری دولت از طریق اتصال به شبکه ملی اطلاعات، موجب رونق اقتصادی و فرصت‌های جدید اشتغال در روستاها خواهد شد.

۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۱۱۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید