پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

روستای ملی‌کندی شهرستان بیله‌سوار به اینترنت پرسرعت نسل چهار تجهیز شد

روستای ملی‌کندی شهرستان بیله‌سوار به اینترنت پرسرعت نسل چهار تجهیز شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای ملی‌کندی شهرستان بیله‌سوار و دسترسی 20 خانوار روستایی این شهرستان به اینترنت پرسرعت نسل چهارم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ادارهکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای ملیکندی شهرستان بیلهسوار و دسترسی 20 خانوار روستایی این شهرستان به اینترنت پرسرعت نسل چهارم خبر داد و گفت: در راستای تحقق عدالت ارتباطی و اجتماعی، سایت جدید با فناوری نسل چهار در روستای ملیکندی از دهستان قشلاق جنوبی بخش قشلاق دشت شهرستان بیلهسوار راهاندازی شد.

 وی افزود: با بهره‌برداری از این سایت ارتباطی؛ جمعیتی بالغ بر 90 نفر از پوشش کامل اینترنت برخوردار شدند. لازم به ذکر است؛ این سایت ارتباطی روستایی از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد و راه‌اندازی شد.

رزمی گفت: توجه به مناطق روستایی و کمتر توسعه‌یافته از جمله مهم‌ترین عوامل گسترش عدالت اجتماعی و تحقق اقتصاد مقاومتی است و اجرای طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دسترسی به شبکه ملی اطلاعات را محقق شد.

۲ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸
تعداد بازدید : ۱۱۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید