پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

برگزاری 20 کارگاه آموزشی در حوزه کسب‌وکارهای فاوا در استان اردبیل

برگزاری 20 کارگاه آموزشی در حوزه کسب‌وکارهای فاوا در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برگزاری 20 کارگاه آموزشی در حوزه کسب وکارهای فاوا طی شهریور و مهر سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از برگزاری 20 کارگاه آموزشی در حوزه کسب وکارهای فاوا طی شهریور و مهر سال جاری خبر داد و گفت: این برنامه با حمایت و مساعدت سازمان فناوری اطلاعات ایران توسط مدرسه کسب ‌وکار فناورانه هوگر پلاس و با همکاری این اداره کل برگزار گردید. 

وی افزود: در این کارگاه‌های آموزشی، مسئله یابی و ایده پردازی، مدل‌های کسب‌وکار، فنون مذاکره، بازاریابی، مسائل حقوقی کسب‌وکارها، شیوه ارائه به سرمایه‌گذار، نحوه ارزش‌گذاری استارتاپ ها، مدیریت منابع انسانی، کسب‌وکارهای فضاپایه، بلاکچین، سیستم‌های مدیریت محتوا، دیجیتال مارکتینگ و سئو مطرح شد.

رزمی بر لزوم مهارت‌آموزی دانشجویان در کنار تحصیل تاکید کرد و گفت: ارائه دید مناسب از مهارت‌های شغلی به دانشجویان قبل از فارغ‌التحصیلی، یکی از ویژگی‌های مثبت این کارگاه‌ها می‌باشد؛ بر همین اساس تمام تلاش مجموعه، پرورش دانشجویانی پویا و مؤثر در امر خدمت به جامعه و پیشرفت کشور است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره بر اهمیت تربیت نیروی متخصص در حوزه فاوا گفت: در حوزه فناوری اطلاعات از ظرفیت بالای نیروی انسانی برخورداریم اما باید تلاش کرد تا کارشناسان خبره در انواع زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات تربیت شوند.

۲۷ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۳۸
تعداد بازدید : ۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید