پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

بهره‌مندی 32 خانوار روستایی شهرستان بیله‌سوار از اینترنت پرسرعت نسل چهارم

بهره‌مندی 32 خانوار روستایی شهرستان بیله‌سوار از اینترنت پرسرعت نسل چهارم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای شورقویی شهرستان بیله‌سوار و بهره‌مندی 32 خانوار روستایی این شهرستان از اینترنت پرسرعت نسل چهارم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای شورقویی شهرستان بیلهسوار و بهره مندی 32 خانوار روستایی این شهرستان از اینترنت پرسرعت نسل چهارم خبر داد و گفت: در راستای تحقق عدالت ارتباطی و توسعه ارتباطات روستایی، سایت جدید با فناوری نسل چهارم در روستای شورقویی از دهستان قشلاق جنوبی بخش قشلاقدشت  شهرستان بیلهسوار راه اندازی شد.

 وی افزود: با بهره‌برداری از این سایت ارتباطی؛ جمعیتی بالغ بر 100 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند. لازم به ذکر است هزینه راه اندازی این سایت، از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین شده است.

رزمی با اشاره به پتانسیل بالای شهرستان بیله سوار در رونق اشتغال استان گفت: راهاندازی اینترنت پرسرعت در روستاهای استان، به طور قطع بر رونق اقتصادی استان تأثیر مستقیم می‌گذارد و یکی از تأثیرات مثبت آن، ایجاد اشتغال برای جوانان در روستاها می باشد. مردم روستاها می توانند از بستر ارتباطی ایجاد شده در بحث اشتغالزایی استفاده کنند.

۱۷ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۲۹
تعداد بازدید : ۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید