پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

اتصال 96 خانوار روستای گزاز شهرستان خلخال به شبکه ملی اطلاعات

اتصال 96 خانوار روستای گزاز شهرستان خلخال به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه‌اندازی سایت ارتباطی جدید در روستای گزاز شهرستان خلخال و دسترسی 96 خانوار روستایی این شهرستان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای گزاز شهرستان خلخال و دسترسی 96 خانوار روستایی این شهرستان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد و گفت: در راستای توسعه ارتباطات روستایی استان و تحقق عدالت ارتباطی، سایت ارتباطی جدید مجهز به فناوری نسل چهارم در روستای گزاز از دهستان خاندبیل غربی بخش مرکزی شهرستان خلخال راه‌اندازی شد.

 وی افزود: با بهره‌برداری از این سایت ارتباطی، جمعیتی بالغ بر 322 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند و  هزینه این سایت ارتباطی روستایی از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین شده است.

رزمی گفت: این روستا پتانسیل بالایی در جذب گردشگر دارد. ارائه خدمات اینترنتی مناسب و پوشش کامل تلفن همراه در این مناطق بسیار مهم بوده و باعث پویایی اقتصاد و توسعه اشتغال به خصوص برای جوانان شهرستان خواهد شد.

۱۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۴۸
تعداد بازدید : ۱۲۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید