پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

بهره‌برداری از سایت ارتباطی روستایی قلنج خانلوی شهرستان انگوت

بهره‌برداری از سایت ارتباطی روستایی قلنج خانلوی شهرستان انگوت
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از ایجاد سایت ارتباطی جدید در روستای قلنج خانلو شهرستان انگوت و بهره‌مندی 32 خانوار روستایی این شهرستان از پوشش کامل تلفن همراه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در مراسم افتتاح سایت ارتباطی روستای قلنج خانلو شهرستان انگوت که با حضور ولی اسماعیلی نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی و لطفعلی زیادی، فرماندار شهرستان انگوت برگزار گردید، از بهره‌مندی 32 خانوار روستایی شهرستان انگوت از پوشش کامل تلفن همراه خبر داد و گفت: سایت ارتباطی جدید با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد شد.

 وی افزود: با بهره‌برداری از این سایت ارتباطی؛ جمعیتی بالغ بر 112 نفر تحت پوشش کامل تلفن همراه قرار گرفتند و البته این روستا از اینترنت ADSL و تلفن ثابت نیز برخوردار می باشد.

رزمی با تاکید بر تحقق عدالت ارتباطی و لزوم توسعه ارتباطی در استان گفت: پوشش کامل تلفن همراه و ایجاد بستر مناسب برای استفاده از اینترنت پرسرعت در مناطق روستایی اولویت اساسی اداره کل است و همه افراد مجموعه برای تحقق این هدف تلاش می‌کنند.

۸ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۳۵
تعداد بازدید : ۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید