پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

نظارت مستمر بر ارائه خدمات اپراتورهای سیار در استان اردبیل

نظارت مستمر بر ارائه خدمات اپراتورهای سیار در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از 228 مورد نظارت بر ارائه خدمات اپراتورهای سیار در استان اردبیل از ابتدای امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از 228 مورد نظارت بر ارائه خدمات اپراتورهای سیار در استان اردبیل از ابتدای امسال خبر داد و گفت: از 228 مورد نظارتی، 107 مورد، نظارت بر خدمات اپراتور همراه اول، 104 مورد، نظارت بر خدمات اپراتور ایرانسل و 17 مورد، نظارت بر ارائه خدمات اپراتور رایتل بوده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: بررسی کمی و کیفی پوشش شبکه تلفن همراه در سطح استان و چگونگی ارائه خدمت از سوی اپراتورها، از جمله مواردی است که مورد ارزیابی و بررسی مستمر قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بررسی به شکایات سامانه 195 به صورت روزانه انجام می‌شود، گفت: کاربران سرویس‌های ارتباطی، می‌توانند از سامانه 195 به‌عنوان بهترین راه مواصلاتی برای پیگیری درخواست‌ها، شکایات و انتقادهای خود استفاده کنند. در صورت دریافت شکایت از سوی هم استانی‌ها، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن رسیدگی و پاسخ لازم به متقاضیان ارائه می‌شود.

۲۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۸۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید