پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

اتصال 40 خانوار روستایی شهرستان خلخال به اینترنت پرسرعت نسل چهارم

اتصال 40 خانوار روستایی شهرستان خلخال به اینترنت پرسرعت نسل چهارم
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای گرمخانه شهرستان خلخال و دسترسی 40 خانوار روستایی این شهرستان به اینترنت پرسرعت نسل چهارم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از راه‌اندازی سایت ارتباطی در روستای گرمخانه شهرستان خلخال و دسترسی 40 خانوار روستایی این شهرستان به اینترنت پرسرعت نسل چهارم خبر داد و گفت: در راستای توسعه ارتباطات روستایی استان و تحقق عدالت ارتباطی، سایت جدید با فناوری نسل چهارم در روستای گرمخانه از دهستان خاندبیل غربی بخش مرکزی شهرستان خلخال راه اندازی شد.

 وی افزود: این سایت ارتباطی روستایی از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد و راه اندازی شد که دسترسی 121 نفر از اهالی این روستا را به اینترنت پرسرعت نسل چهارم فراهم کرد و برقراری مکالمه با تلفن همراه نیز در روستا به صورت کامل انجام شد.

رزمی با اشاره به پتانسیل بالای شهرستان خلخال در جذب گردشگر گفت: ارائه خدمات اینترنتی مناسب در مناطق گردشگری این شهرستان بسیار مهم بوده و موجب رونق اقتصادی شهرستان و افزایش نرخ اشتغال خواهد شد.

۳ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۹۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید