پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

بررسی آخرین وضعیت ارتباطی استان اردبیل با حضور نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

بررسی آخرین وضعیت ارتباطی استان اردبیل با حضور نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از بررسی آخرین وضعیت ارتباطی استان اردبیل با حضور نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از بررسی آخرین وضعیت ارتباطی استان اردبیل با حضور نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: مهندس روحی نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از حضور در اداره کل، از برخی روستاهای استان بازدید نموده و به بررسی و پایش وضعیت ارتباطی روستاها پرداختند.

وی افزود: در اولین روز از سفر، در جلسه‌ مشترک با شرکت های‌وب، آخرین وضعیت پروژه‌های USO با حضور نماینده وزیر بررسی شد و از نزدیک وضعیت ارتباطی روستاهای عنبران علیا و ایریل شهرستان نمین مورد پایش میدانی قرار گرفت.

رزمی گفت: در جلسه با مدیر مخابرات منطقه اردبیل، وضعیت پروژه‌های مخابرات منطقه و همراه اول بررسی شد و نسبت به رفع موانع و مشکلات برق رسانی به سایت‌های ارتباطی، در حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، تصمیم گیری شد.

بهروز رزمی گفت: طی جلسه مشترک با مدیرکل آموزش و پرورش استان، پروژه اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات و تشریح مزایای هوشمندسازی مدارس و تأثیر آن در کیفیت خدمات آموزشی بررسی شد و در جلسه‌ای با حضور نمایندگان دادگستری استان اردبیل، در خصوص مشکلات حقوقی و سرقت کابل‌های مخابراتی راهکارهای لازم پیشنهاد شد.

رزمی در خصوص پایش ارتباطی و بررسی میدانی روستاهای شهرستان نیر گفت: نماینده وزیر از نزدیک در جریان وضعیت ارتباطی و پایش میدانی روستاهای الماس، یامچی علیا، مشتقین و مجید آباد قرار گرفتند و ضمن بازدید از پروژه مجتمع ICT استان اردبیل و بررسی میزان پیشرفت آن، در جلسه مشترک با مدیران منطقه ای اپراتورهای ایرانسل و رایتل، آخرین وضعیت ارتباطی این اپراتورها در استان اردبیل نیز بررسی شد.

۲۱ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۱
تعداد بازدید : ۸۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید