پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

برگزاری شش دوره مربیگری طرح مهارت‌آموزی سربازان در استان اردبیل

برگزاری شش دوره مربیگری طرح مهارت‌آموزی سربازان در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برگزاری شش دوره مربیگری طرح مهارت‌آموزی سربازان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از برگزاری شش دوره مربیگری طرح مهارت‌آموزی سربازان خبر داد و گفت: با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، 384 نفرساعت دوره آموزشی برای 16 نیروی پایور در استان اردبیل برگزارشده است.

وی افزود: موضوع این دوره‌ها در زمینه‌های تخصصی امنیت شبکه، شبکه‌های موبایل، تجارت الکترونیک، شبکه‌های کامپیوتری، فیبرنوری و تعمیرات موبایل بوده است. در این دوره‌ها تلاش شده که مباحث ضروری پوشش داده شود و افراد با تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا شوند.

رزمی با اشاره به اهمیت طرح مهارت‌آموزی گفت: برگزاری دوره‌های مهارتی، کمک شایانی در توانمندسازی سربازان وظیفه برای ورود به بازار کار و توسعه اشتغال پس از اتمام دوره خدمت سربازی می‌کند و برگزاری این دوره‌ها با محوریت فاوا، برای پیشبرد اهداف اقتصاد دیجیتال ضروری است.

بهروز رزمی گفت: در این دوره‌ها، نیروهای پایور علاوه بر کسب آمادگی لازم برای آموزش سربازان وظیفه، می‌توانند ارتباط بیشتری با صنعت در حوزه فاوا داشته باشند و باعث کارآفرینی و ایجاد شغل در این حوزه شوند. امیدواریم به‌زودی طرح‌های نوین با محوریت اقتصاد دیجیتال که منجر به خلق فرصت‌های شغلی بیشتری در استان می‌شود را شاهد باشیم.

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ۰۷:۵۱
تعداد بازدید : ۱۰۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید