پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

فعالیت 230 دفتر پیشخوان دولت و ICT روستایی در استان اردبیل

فعالیت 230 دفتر پیشخوان دولت و ICT روستایی در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از فعالیت 230 دفتر پیشخوان دولت و ICT روستایی در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از فعالیت 230 دفتر پیشخوان دولت و ICT روستایی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 198 دفتر پیشخوان دولت و 32 دفتر ICT روستایی در سطح استان به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

 وی افزود: از ابتدای امسال، 10 مجوز جدید دفتر پیشخوان دولت و 6 مجوز جدید دفتر ICT روستایی جهت افزایش خدمت‌رسانی به مردم اعطا گردیده و با الکترونیکی شدن فرایند عملیات صدور و تجدید پروانه، گامی بزرگ برای کاهش مراجعه مردمی و افزایش کیفیت خدمات‌دهی به مردم برداشته ‌شده است.

رزمی با اشاره به برون‌سپاری خدمات دستگاه‌های دولتی گفت: دستگاه‌های اجرائی موظفند کلیه خدمات قابل ارائه در خارج از محیط اداری را به دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی واگذار کنند.

بهروز رزمی درخصوص شیوه‌های ارسال شکایات و نظرات گفت: سامانه 195 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ‌صورت تلفنی و اینترنتی برای ثبت و پاسخگویی به شکایت‌های مردمی در دسترس شهروندان است که می‌توانند به راحتی و بدون مراجعه حضوری، درخواست‌ها و مشکلات خود را مطرح و پیگیری نمایند.

۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۱۰
تعداد بازدید : ۱۲۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید