پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

برقراری اینترنت سیار نسل چهارم در منطقه گردشگری قلعه برزند استان اردبیل

برقراری اینترنت سیار نسل چهارم در منطقه گردشگری قلعه برزند استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برقراری اینترنت سیار نسل چهارم در منطقه گردشگری قلعه برزند استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با علی بهشتی فرماندار شهرستان گرمی از برقراری اینترنت سیار نسل چهارم در منطقه گردشگری قلعه برزند استان اردبیل خبر داد و گفت: توسعه زیرساخت های ارتباطی مناطق محروم و توسعه گردشگری و اقتصاد دیجیتال از برنامه های اصلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

وی افزود: در بررسی های میدانی منطقه گردشگری قلعه برزند، وضعیت پوشش تلفن همراه و اینترنت سیار منطقه مورد پایش واقع شد که نتیجه این پایش، برقراری پوشش تلفن همراه توسط دو اپراتور ایرانسل و همراه اول و همچنین دسترسی به اینترنت سیار نسل چهارم اپراتور ایرانسل در این منطقه است.

رزمی در این دیدار ضمن گزارش عملکرد و اقدامات انجام شده در شهرستان گرمی با بیان برنامه‌های آتی و اقدامات در دست انجام گفت: پایش مستمر و بررسی میدانی جهت رسیدگی به مشکلات ارتباطی و بهبود کیفیت سرویس‌های موجود در سطح استان انجام می شود.

۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۶
تعداد بازدید : ۱۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید