پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل مطرح کرد:

اتصال 53 سایت و مرکز ارتباطی استان اردبیل به شبکه فیبر نوری

اتصال 53 سایت و مرکز ارتباطی استان اردبیل به شبکه فیبر نوری
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از تکمیل 183 کیلومتر فیبرنوری و اتصال 53 سایت ارتباطی و مرکز مخابراتی به شبکه فیبرنوری استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از تکمیل 183 کیلومتر فیبرنوری و اتصال 53 سایت ارتباطی و مرکز مخابراتی به شبکه فیبرنوری استان خبر داد و گفت: مراحل اجرای 183 کیلومتر فیبرنوری در سه شهرستان گرمی، پارس آباد و اصلاندوز به پایان رسیده است.

وی افزود: 36 سایت و  مرکز مخابراتی در شهرستان گرمی،  چهار سایت و مرکز مخابراتی در شهرستان پارس آباد و 13 سایت و مرکز مخابراتی در شهرستان اصلاندوز به شبکه فیبرنوری متصل شدند.

رزمی با اشاره به اتصال سایت های ارتباطی به تفکیک اپراتورهای تلفن همراه گفت: در شهرستان گرمی، 10 سایت ارتباطی اپراتور همراه اول، دو سایت ارتباطی «های‌وب» و یک سایت ارتباطی اپراتور ایرانسل به همراه 23 مرکز مخابراتی به شبکه فیبرنوری متصل شدند.

وی افزود: دو سایت همراه اول، یک سایت «های‌وب» و یک مرکز مخابراتی در شهرستان پارس آباد و شش سایت همراه اول و هفت مرکز مخابراتی در شهرستان اصلاندوز نیز به شبکه فیبر نوری متصل شدند که گام مهمی برای توسعه شبکه ملی اطلاعات در سطح استان محسوب می‌شود و ارائه سرویس های اینترنت پرسرعت در این شهرستان ها، ضروری است.

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۳۵۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید