پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

اتصال 789 خانوار روستایی شهرستان نمین به شبکه ملی اطلاعات

اتصال 789 خانوار روستایی شهرستان نمین به شبکه ملی اطلاعات
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از تجهیز چهار سایت ارتباطی روستایی به فناوری نسل سوم و چهارم تلفن همراه در شهرستان نمین و اتصال 789 خانوار روستایی به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از تجهیز چهار سایت ارتباطی روستایی به فناوری نسل سوم و چهارم تلفن همراه در شهرستان نمین خبر داد و گفت: عملیات ارتقای چهار سایت ارتباطی اپراتور همراه اول واقع در بخش‌های مرکزی و ویلکیج شهرستان نمین با اعتباری بالغ بر 28 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز شد.

وی افزود: با ارتقای سایت ارتباطی روستای آلادیزگه و سه سایت ارتباطی روستاهای ساقصلو، قشلاق چای و سولا امکان دسترسی 789 خانوار روستایی را به اینترنت سیار فراهم و اتصال این خانوارها به شبکه ملی اطلاعات محقق می شود.

بهروز رزمی گفت: با توجه به پتانسیل بالای شهرستان نمین در حوزه گردشگری، ارائه خدمات اینترنتی در این شهرستان به ویژه در روستاهای مذکور ضروری است و برخورداری جاذبه های گردشگری این شهرستان از زیرساخت‌های ارتباطی مناسب، گردشگران بیشتری را جذب این مناطق می‌کند.

۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۳۵
تعداد بازدید : ۱۷۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید