پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

فعالیت 446 کسب و کار اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی در استان اردبیل

فعالیت 446 کسب و کار اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از فعالیت 446 کسب و کار اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از فعالیت 446 کسب و کار اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی در استان اردبیل خبر داد و گفت: در حال حاضر از مجموع موسسات، شرکت‌ها، فروشگاه‌های آنلاین، اماکن گردشگری و سایر فعالان حوزه مجازی در سطح استان، 446 کسب و کار اینترنتی موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه دریافت نماد اعتماد الکترونیکی می‌تواند گام‌ مهمی در ایجاد اعتماد برای خریداران باشد، گفت: از کل نمادهای دریافت شده توسط کسب و کارهای فعال اینترنتی در استان، 323 مورد برای شهرستان اردبیل ثبت شده که 72 درصد کل نمادها را شامل می‌شود.

رزمی افزود: پس از شهرستان اردبیل، شهرستان‌های مشگین‌شهر با 35، خلخال با 31، پارس‌آباد با 16، گرمی با 15، سرعین با 10 نماد، به ترتیب بیشترین تعداد نمادهای اعتماد الکترونیکی را دریافت کرده‌اند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل با اشاره به قرارداد 42 شرکت و فروشگاه اینترنتی با اداره کل پست استان، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 28 هزار و 801 مورد خرید و فروش اینترنتی فقط از طریق پست استان به ثبت رسیده و این در حالی است که در بسیاری از موارد، مبادله کالاها از طریق سایر روش‌های توزیع و مبادله از جمله توزیع توسط پیک‌های فروشگاه مربوطه در سطح استان انجام شده است.

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰
تعداد بازدید : ۳۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید