پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

برگزاری سه دوره آموزشی و صدور 14 گواهینامه مربی‌گری طرح مهارت‌آموزی در استان اردبیل

برگزاری سه دوره آموزشی و صدور 14 گواهینامه مربی‌گری طرح مهارت‌آموزی در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برگزاری سه دوره تخصصی طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه و صدور 14 گواهینامه مربی‌گری برای نیروهای پایور استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: امسال سه دوره تخصصی طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه برای 45 نفر برگزار شد تا زمینه ایجاد توانایی و اعتماد به نفس برای سربازان نیروهای مسلح با کسب مهارت و تخصص در یک یا چند رشته فراهم شود.

وی افزود: در سال جاری 14 فقره گواهینامه مربی‌گری برای 12 نفر از نیروهای پایور استان در زمینه‌های امنیت شبکه، شبکه‌های موبایل، تجارت الکترونیک، فیبرنوری، تعمیرات موبایل و شبکه‌های کامپیوتری، توسط دانشکده پست و مخابرات و با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان صادر شد.

بهروز رزمی گفت:  در سال گذشته 26 نفر از سربازان وظیفه موفق به اخذ نمره قبولی و دریافت گواهینامه معتبر شدند که با اضافه شدن 45 نفر طی سال جاری، در مجموع 71 نفرآمادگی لازم برای ورود به بازار کار را کسب کردند و امیدواریم به زودی شاهد نتایج قابل قبول طرح مهارت آموزی در زمینه ایجاد اشتغال باشیم.  

۲ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۳۶
تعداد بازدید : ۲۱۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید