پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

دسترسی 49 روستای شهرستان خلخال به اینترنت پرسرعت روستایی

دسترسی 49 روستای شهرستان خلخال به اینترنت پرسرعت روستایی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه اندازی 19 سایت ارتباطی در شهرستان خلخال طی سال جاری خبر داد و گفت: 49 روستای شهرستان خلخال به اینترنت پرسرعت روستایی دسترسی دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جلسه رفع مشکلات روستاهای کزج، مزرعه و نمهیل شهرستان خلخال که با حضور سید غنی نظری نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: 19 سایت ارتباطی طی سال جاری در شهرستان خلخال ایجاد و راه اندازی شده و برقراری اینترنت پرسرعت روستایی در روستاهای کزج، مزرعه و نمهیل از اولویت ها و برنامه های در دست پیگیری این اداره کل است.  

وی افزود: پوشش تلفن همراه در روستاهای کزج، مزرعه و نمهیل بخش خورش رستم شهرستان خلخال برقرار است ولی جهت دسترسی 581 خانوار ساکن در سه روستای مذکور به اینترنت پرسرعت نسل سوم و چهارم، برنامه احداث 10 سایت ارتباطی را در دستور کار داریم.

بهروز رزمی گفت: روستاهای کزج، مزرعه و نمهیل دارای تلفن ثابت بوده و اینترنت پرسرعت ثابت ADSL در روستاهای کزج و نمهیل برقرار است.

سید غنی نظری نماینده خلخال ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: کارنامه امسال اداره کل در سطح شهرستان خلخال عالی بوده و امیدواریم برنامه های برقراری اینترنت پرسرعت روستایی در این شهرستان با سرعت پیگیری شده و به نتیجه برسد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۷
تعداد بازدید : ۲۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید