پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

دسترسی 280 خانوار روستایی شهرستان نمین به شبکه ارتباطی تلفن همراه

دسترسی 280 خانوار روستایی شهرستان نمین به شبکه ارتباطی تلفن همراه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از راه اندازی دو سایت ارتباطی در روستاهای شهرستان نمین و دسترسی 280 خانوار روستایی این شهرستان به شبکه ارتباطی تلفن همراه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در مراسم افتتاح سایت‌های روستایی شهرستان نمین که با حضور عاطف ناصری فرماندار شهرستان نمین و جمعی از اهالی روستا برگزار شد، از افتتاح دو سایت روستاهای قشلاق چای و ساقصلو این شهرستان خبر داد و گفت: با احداث و راه‌اندازی دو سایت ارتباطی، دسترسی 280 خانوار روستایی این شهرستان به شبکه ارتباطی تلفن همراه فراهم شد.

وی در ادامه با اشاره به سایت روستای قشلاق چای افزود: سایت اپراتور همراه اول این روستا با اعتبار 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایجاد شده و به بهره‌برداری رسید.

رزمی در خصوص وضعیت ارتباطی روستای ساقصلو نیز گفت: با احداث سایت اپراتور همراه اول این روستا  با اعتبار 20 میلیارد ریال، علاوه بر اینترنت پرسرعت ثابت ADSL و اینترنت اپراتور های‌وب، پوشش تلفن همراه و تقویت مناطق بدپوشش تامین شده و روستای اقماری سربند در این شهرستان نیز با 57 خانوار از پوشش تلفن همراه برخوردار شد.

مدیر کل ICT استان گفت: با احداث دو سایت روستاهای قشلاق چای با 65 و ساقصلو با 158 خانوار، در مجموع 280 خانوار روستایی در این شهرستان از پوشش تلفن همراه بهره‌مند شدند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۲۹۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید