پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

بهره‌برداری از 50 سایت ارتباطی اپراتور همراه اول در استان اردبیل

بهره‌برداری از 50 سایت ارتباطی اپراتور همراه اول در استان اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از ایجاد 50 سایت همراه اول از محل اعتبارات طرح ملی USO وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در جلسه کنترل پروژه طرح‌های تلفن همراه و اینترنت پرسرعت روستایی گفت: آخرین وضعیت طرح‌های در حال انجام اپراتور همراه اول در استان بررسی شد، که 50 سایت ارتباطی از ابتدای سال جاری تا کنون در نقاط مختلف استان به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: از 70 سایت ارتباطی ابلاغی به اپراتور همراه اول، 19 سایت در شهرستان اردبیل، 20 سایت در شهرستان خلخال، 11 سایت در شهرستان مشگین‌شهر، 9 سایت در شهرستان گرمی، دو سایت در شهرستان پارس‌آباد، سه سایت در شهرستان نیر، سه سایت در شهرستان نمین و برای شهرستان‌های سرعین، بیله‌سوار و کوثر هر کدام یک سایت در نظر گرفته شده بود که در مجموع 50 سایت به مرحله راه‌اندازی و بهره‌برداری رسیده است.

رزمی با اشاره به میزان پیشرفت پروژه‌های ارتباطی ابلاغی در شهرستان‌های مختلف استان گفت: پروژه‌های شهرستان‌های اردبیل، خلخال، مشگین‌شهر و گرمی به ترتیب با 68 ، 70 ، 72 و 77 درصد پیشرفت در حال اجرا است و پروژه‌های ارتباطی ابلاغی در شهرستان‌های پارس‌آباد، سرعین و بیله‌سوار با 100 درصد پیشرفت به بهره‌برداری رسید.

مدیرکل ICT استان در پایان گفت: در مجموع از 70 سایت ابلاغی، 50 سایت به مرحله بهره‌برداری رسیده که پیشرفت 71 درصدی کل پروژه‌های ابلاغی در استان را در سال جاری شاهد هستیم و انجام کل پروژه ها با اعتباری بالغ بر 1400 میلیارد ریال از محل اعتبارات خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (USO) در سطح استان در حال اجرا است.

۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۱۶
تعداد بازدید : ۳۳۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید