پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

724 خانوار روستایی شهرستان نمین از پوشش ارتباطی مناسب بهره مند هستند

724 خانوار روستایی شهرستان نمین از پوشش ارتباطی مناسب بهره مند هستند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برقراری پوشش ارتباطی مناسب در شهرستان نمین و دسترسی 724 خانوار روستایی این شهرستان به پوشش تلفن همراه و اینترنت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در مراسم افتتاح سایت روستای آلادیزگه شهرستان نمین که با حضور سیدکاظم موسوی نماینده شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین و عاطف ناصری فرماندار این شهرستان برگزار شد، گفت: با بهره برداری از سایت روستای آلادیزگه، دسترسی 724 خانوار روستایی این شهرستان به پوشش تلفن همراه و اینترنت فراهم شد.

وی افزود: سایت ارتباطی اپراتور ایرانسل روستای آلادیزگه با 443 خانوار، مجهز به فناوری نسل سوم و چهارم است و سایت اپراتور همراه اول این روستا نیز با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید که با ایجاد این سایت، اینترنت پرسرعت اپراتور ایرانسل و پوشش تلفن همراه اپراتور همراه اول در این منطقه گردشگری استان برقرار شد.

رزمی با اشاره به سایر پروژه‌های بهره‌برداری شده این شهرستان در ماه جاری گفت: بهره‌برداری از سایت روستای ساقصلو شهرستان نمین با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح USO وزارت متبوع به اتمام رسید.

۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۲۷۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید