پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل خبر داد:

اتصال 600 خانوار روستایی به شبکه ملی اطلاعات در شهرستان بیله سوار

اتصال 600 خانوار روستایی به شبکه ملی اطلاعات در شهرستان بیله سوار
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از اتصال 600 خانوار روستایی به شبکه ملی اطلاعات در شهرستان بیله سوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه رفع موانع و مشکلات روستاهای شهرستان بیله‌سوار که در محل روستای پاراقشلاق شهرستان بیله سوار با حضور عباس جهانگیرزاده نماینده مردم پارس آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز و حسن قبادی فرماندار شهرستان بیله سوار برگزار گردید، گفت: با بهر‌ه برداری از سه سایت و ارتقای یک سایت روستایی، 600 خانوار روستایی در شهرستان بیله سوار به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

بهروز رزمی گفت: سه سایت ارتباطی در روستاهای گوئرچین‌لو حاجی نجف، دمیرچی خرابه‌سی و ولی‌ممیلو به بهره برداری رسید و سایت روستای انجیرلو به تکنولوژی نسل سوم و چهارم ارتقا یافت که در مجموع 13 روستای شهرستان بیله سوار از پوشش تلفن همراه و اینترنت برخوردار شدند.

رزمی گفت: سایت ارتباطی نسل سوم و چهارم اپراتور ایرانسل در روستای گوئرچین‌لو حاجی نجف به بهره‌برداری رسید که با ایجاد و راه اندازی این سایت، پوشش ارتباطی در روستاهای اقماری گوئرچین‌لوی حاجی بیوک و قشلاق قره ککیل حاجی مطلب نیز برقرار شد.

وی افزود: سایت ارتباطی اپراتور ایرانسل که مجهز به فناوری نسل سوم و چهارم است، در روستای دمیرچی خرابه‌سی به بهره‌برداری رسید و دسترسی به شبکه ملی اطلاعات در روستاهای اقماری میروردی کندی، تپلقا، قبادکندی، حاجی سیاب‌کندی و لیم لو شهرستان بیله سوار فراهم شد.

بهروز رزمی با اشاره  به راه اندازی سایت روستای ولی‌ممیلو و ارتقای سایت روستای انجیرلو گفت: سایت همراه اول روستای انجیرلو که به فناوری نسل چهارم ارتقا یافت، بهبود پوشش ارتباطی را در روستای اقماری اکبرداود قشلاقی موجب شد.

بهروز رزمی در پایان در خصوص برنامه های ارتباطی در دست اجرا در این شهرستان گفت: دو سایت حسن خان دره سی و سمکلوی علیا در مرحله طراحی سایت بوده و احداث دو سایت روستایی نیز در این شهرستان در دستور کار است.
۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰
تعداد بازدید : ۳۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید